תרמו לנו

שגרירות

התוכנית מאפשרת חיזוק כישורי יזמות עסקית ואקטיביזם חברתי בקרב נשות הקהילה האתיופיות שהחלו דרכן כעצמאיות ו/או מעורבות חברתית בקהילה, כמו גם- ביסוס וחיזוק דמות מודל לחיקוי בחברה האתיופית ובכלל. 

נשים בחברה האתיופיות נוטות פחות (מהחברה הישראלית הכללית)  ליזום פרויקטים חברתיים או לנהל עסקים משום תחושת חוסר תמיכה ועידוד וחוסר ידע בנושאים הרלוונטיים. תחושת ״תקרת הזכוכית״ לעיתים קרובות מונעת מהן לנסות לקדם פרויקטים שונים ולהתקדם. 

מטרת התכנית היא לאפשר לשגרירות לרכוש כלים לחיזוק כישורי היזמות העסקית והאקטיביזם החברתי כמו גם- לבסס ולחזק את הקונספט של דמות מודל לחיקוי בחברה האתיופית  (ובכלל) ולהנגיש לילדים, נוער ומבוגרים/ות בקהילה את היכולת והצורך לשאוף ללמוד ולקדם את עצמם כלכלית וחברתית.

במסגרת המפגשים, השגרירות מעלות לשיח תחומי חיים שונים בהם הן רואות צורך לעורר מודעות וליצור שינוי בקרב אוכלוסיית יוצאי אתיופיה. בעזרת כלים מגוונים אותן הן רוכשות במהלך התכנית, השגרירות מוציאות לפועל מיזמים חברתיים לקהל היעד הרלוונטי.

שגרירות 2023

אם את חיפאית, יוצאת העדה האתיופית ומעוניינת להיות חלק מקבוצת נשים מנהיגות בתחום עסקי/חברתי, את מוזמנת לפנות אלינו בלחיצה כאן

לפרטים והרשמה

    בודק...